"РОМАШКА"   РАДО   ДВЕРІ    ВІДКРИВАЄ,

І ВСІХ МАЛЯТ У ГОСТІ ЗАКЛИКАЄ !!!

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Наш сайт адресовано тим, хто зацікавлений у формуванні основ базової культури особистості, всебічному розвитку психічних та фізичних якостей дитини та підготовці її до життя в сучасному суспільстві.

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклал (ясла-садок) №1 "Ромашка" підпорядковується відділу освіти Синельниківської міської ради.

Директор – Блошенко  Олена  Іванівна.

Режим роботи дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» – п’ять днів на тиждень з 7.00 до 17.30. Субота , неділя, святкові  – вихідні дні.

Проектна потужність  - 30 місць.

У дошкільному закладі працює  2 різновікові групи:

-  група раннього - молодшого віку «Зернятка» - від 2 років до 4 років;

-  група дошкільного віку «Долоньки» - від 4 років до 6 років .

Виховується 42 дитини.
Педагогічний склад
У закладі працює 5 педагогів, з них: директор, 3 - вихователі, 1 музичний керівник.

Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. У закладі освітній процес ведеться українською мовою. Діяльність колективу направлена на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

Ми забезпечимо Вашій дитині:

-  перебування в дитячому садку з 7.30 до 18.00 з понеділка по п’ятницю;

-  дотримання установленого режиму дня згідно з санітарними правилами та графіком роботи установи;

-  якісне гаряче трьох разове харчування;

-  збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я;

-  формування особистості дитини, сприяння розвитку її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;

- виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, батьків, повагу до народних традицій та звичаїв, рідної мови, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- виконання вимог програми дошкільної освіти,забезпечення соціальної адаптації та готовності до навчання в школі.

Наші контакти:
ТЕЛЕФОН директора 099-768-02-01
АДРЕСА: м. Синельникове,  вул. Музична,71

На нашому сайті ви завжди зможете:

- ознайомитися з останніми новинами дошкільного закладу та всіма заходами, які проводяться з дітьми;

- знайти інформацію про дитячий садок, наші документи та програми виховання і навчання дітей дошкільного віку, які реалізуються педагогічним колективом;

- ознайомитися с матеріально-технічними умовами;

- отримати поради спеціалістів дитячого садка;

- відвідати нашу фотогалерею;

- надати запитання щодо виховання та навчання дітей працівникам дитячого садка.

16 лют. 2022
День єднання
Участь дітей у Всеукраїнському флеш-мобі
20 груд. 2021
Тематична розвага "Миколай, Миколай, ти до нас завітай!"
20 грудня відбувалася тематична розвага "Миколай, Миколай, ти до нас завітай!" для дітей нашого садочка.
10 лист. 2021
День української мови та писемності
Організована пізнавальна діяльність з дітьми дошкільної групи була присвячена Дню української мови та писемності.